loading

OPEL. КЛЮЧОВІ ФАКТИ.

 

Будучи створеною в 1862 році в місті Рюссельсхайм, компанія Opel є однією з найбільш технологічно просунутих виробників у Європі. Ми маємо довгу і багату історію. Наша компанія сформована нашою пристрастю до автомобілів. Разом з "Воксхолл", нашим спорідненим брендом у Великобританії, ми продаємо автомобілі більш ніж на 35 ринках Європи. Ми маємо 13 заводів по виробництву автомобілів, трансмісій і компонентів у 8 країнах, у нашій команді працює близько 47 000 людей. Багато додаткових робочих місць надано у близько 5 000 магазинах і місцях обслуговування.

 

Ми не тільки створюємо автомобілі, ми живемо заради автомобілів. Знаменитий дизайн, інноваційні технології та доброзичливе ставлення до навколишнього середовища - ось ознаки наших автомобілів. Одним з найбільш хвилюючих планів на 2011 рік є випуск автомобіля Opel Ampera, першого електричного автомобіля.

 

 

За даними 2009 року за три роки поспіль було продано 1,2 мільйона легкових автомобілів та автомобілів для комерційних перевезень в Європі, досягши тим самим частки ринку в розмірі 6,4 відсотка. На нашому ринку в Німеччині Opel досяг більшого рівня на ринку, з відсотком частки в розмірі 8,6.
go.to.top.button