loading

ПРИСТРАСТЬ ДО ІННОВАЦІЙ.

 

Ми всі бажаємо кращого життя. Кожен день ми докладаємо зусиль, щоб зробити Вашу подорож більш ефективною, комфортною та приємною у всьому, навіть у дрібницях. Ми вкладаємо всі наші інженерні знання у створення доступних за ціною технологій для того, щоб оптимізувати безпеку і високі технічні характеристики. Ми знаходимо багатогранні рішення для Ваших щоденних потреб і робимо їх привабливими і прийнятними.


  

Комфорт та Зручнсіть

 

Ми не шкодуємо сил, щоб зробити Ваші щоденне пересування простим та комфортним. З одного боку, ми пропонуємо революційні рішення, такі як задні двері, що відкриваються вперед та полегшують доступ до салону в автомобілі Meriva. З іншого боку, ми надаємо комфорт преміум класу, такий як ергономічні сидіння, найкращі в індустрії, які є в малолітражних автомобілях.


Подаруйте собі комфорт

  

Безпека

 

Активна та пасивна, внутрішня та зовнішня, вдень та вночі, для водія та для пішоходів. З якого б боку Вм не дивились, ми завжди віддані розвитку технологій, що підвищують рівень безпеки для Вас, Ваших пасажирів та навколишнього середовища.


Більше причин, щоб почувати себе у безпеці
  

Динаміка

 

Керування автомобілем - це задоволення. Ми віримо у це. І ми постійно шукаємо нові шляхи для того, щоб Ви насолоджувалися кожним кілометром у вашому автомобілі, що впевнено тримає дорогу та завжди під вашим контролем, незалежно від дорожніх умов.


Отримайте максимум від керування

  

Новаторські технології

 

Коли мова йде про нові ідеї в автомобільній індустрії, ми завжди тримаємо ніс за вітром та знаємо, що потрібно саме зараз. Ми не наслідуємо трендові напрямки, ми їх диктуємо. Ми представили перший європейський електроавтомобіль Opel Ampera (Опель Ампера) та безвідходний водородний автомобіль HydroGen4.Швидкість - ваше альтерего, тоді розгін по лівій полосі

go.to.top.button